• 0382 333 00 66
  • aksaraytb@tobb.org.tr
  • 0382 333 00 66 aksaraytb@tobb.org.tr
Aksaray Ticaret Borsası Logo
AKSARAY TİCARET BORSASI - HABER
CHP İl Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP İl Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP Aksaray İl ve İlçe Teşkilatından Başkan Özkök’ e Hayırlı Olsun Ziyareti.

 

2 Nisan 2018 Pazartesi Günü yapılan Aksaray Ticaret Borsası seçimleri sonrası güven tazeleyen Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl yönetimi ve Merkez İlçe Yönetimi Başkan Hamit Özkök’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete CHP İl Başkanı Ramazan Koçak, CHP Merkez İlçe Başkanı Nazife Küçük, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Güray Tekinışık, Şenol Ünal Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Zafer Aydın, Ramazan Fidan katılırken Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Şanlı, Meclis Üyesi Hasan Kurt hazırı bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Hamit Özkök, “birlik beraberlik içerisinde ilimiz için ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Özkök Aksaray’ımız ve Ülkemiz için yapılacak her türlü projede yer alacaklarını ifade ederek Cumhuriyet Halk Partisi Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Etiketler